Ta strona używa plików cookies.   
Dowiedz się więcej >>
ZAMKNIJ

Biuro podróży "EWA"

Usługi Turystyczno-Handlowe Ewa Woźniak, 62-571 Żychlin, osiedle Słoneczne 22,
telefon: 602 671 601, www.ewa.konin.pl, kontakt@ewa.konin.pl,
nr konta: 06 1140 2004 0000 3902 7971 6968

Strona: 1 1/5     94
1 2 3 4 5 > >>

Łódź - Teatr Powszechny.

  Klasyczna       Integracyjna       Hit     Cena (zł/osobę)   175    Ilość dni:   1   

Spektakl teatralny "Szalone nożyczki" to jeden z najchętniej oglądanych spektakli. Doskonałe dialogi i fantastyczna gra. Interaktywna komedia fryzjerska.

Łódz.

Experymentarium, Muzeum Kinematografii

  Edukacyjna       Szkolna     Cena (zł/osobę)   198    Ilość dni:   1       do uzgodnienia   

Łódź - niezwykłe miasto położone w centralnej Polsce. Ośrodek kulturalny,akademicki i przemysłowy.Miasto wielu kultur i religii w czasie powstawania zespołów fabrycznych i pięknych rezydencji.

Experymentarium - interaktywne stanowiska i eksperymenty, gry logiczne, zagadki intelektualne. To miejsce gdzie nauka nie ma granic.
Centrum gier laserowych znajdujące się na terenie Łódzkiej Manufaktury, oferuje grę w laserowy paintball. Niewidoczna wiązka laserowa emitowana przez karabiny jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Rozgrywka na Arenie to także doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji.
Uczestnicy wyposażeni w bron laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera


Muzeum Kinematografii - znajdujące się w Pałacu Scheiblerów - jest jedynym muzeum w Polsce chroniącym zabytki z dziedziny techniki, sztuki i kultury filmowej. Znajdziemy w nim wszystko to, co związane jest z filmem: filmy, plakaty elementy scenografii, urządzenia techniczne i pamiątki związane z kinematografią. W zbiorach muzeum znajduje się około tysiąca filmów na taśmach celuloidowych i wideo.
Pałac pełen bajek - wystawa poświęcona polskim animacjom. Jej bohaterami są najbardziej znane postacie z dobranocek - każda ma swój pokój.
Dostępna jest również interaktywna mata z grami, zabawa z programem trójwymiarowym wykorzystującym rozszerzoną rzeczywistość.


Drezno

Jarmark Bożonarodzeniowy

  Tematyczna        Dla wszystkich       Nowość     Cena (zł/osobę)   195    Ilość dni:   1       10.12.2022   

DREZNO - FLORENCJA NAD ŁEBĄ - urzeka jako tworzące całość sztuki: fascynujące budowle, jak barokowy Dresdner Zwingeer, wspaniałe skarby kultury oraz imponujące muzea powodują, że miasto w Wolnym Kraju Saksonii jest ulubionym celem zainteresowanych kulturą turystów z całego świata.
Do radości z obcowania z naturą zaprasza położony Park Narodowy Saksonia Szwajcarska z niespotykanymi formacjami skalnymi oraz łagodne zbocza winnic w dolinie Łaby. Udział w niepowtarzalnym jarmarku bożonarodzeniowym dostarczy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń, a przedświąteczne zakupy sprawią radość.Program Wycieczki 1 - dniowej.

• Wyjazd z miejsc ustalonych godzina 4.00
• Przyjazd do Drezna godzina 10.00

Objazd autokarem po zabytkowych dzielnicach miasta. Spacer po mieście. Plac teatralny z Opera Sempera, Kościół Frauenkirche i dworski kościół, Tarasy Bruhla oraz największa atrakcja miasta pałac Zwinger.

• Czas wolny 13.00 do 17.00 na Jarmarku Bożonarodzeniowy

Drezdeński Striezelmarkt to jeden z najstarszych i największych w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych, którego nazwa pochodzi od Strietzel, czyli słynnej oryginalnej, drezdeńskiej strucli bożonarodzeniowej. Czekają tu również niezliczone atrakcje : domek Pflaumentoffela, czyli ludzika wykonanego z suszonych śliwek, dom bajek, świąteczna piekarnia, skrzacie kino, teatr lalek przy kalendarzu adwentowym oraz wybór piernikowej książeczki.
Prawdziwa ucztę dla oczu stanowią liczne bożonarodzeniowe występy muzyczne i taneczne.
Wielki ogrom wrażeń czeka na gości podczas szeregu świąt przed Bożym Narodzeniem - odbywa się tu Święto Strucli, podczas którego od Zwinger do Striezelmarkt odbywa się pochód z olbrzymią struclą, którą się tam uroczyście kroi i rozdaje.

Warszawa

  Szkolna        Dla dzieci     Cena (zł/osobę)   235    Ilość dni:   1       16.06.2023   

Warszawa - stolica Polski i Mazowsza, największe miasto kraju, leżące nad rzeką Wisłą.Ważny ośrodek naukowy, kulturalny, polityczny oraz gospodarczy.Siedziba Prezydenta, Sejmu, Senatu,Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego.Przepiękne miasto z pięknymi zabytkami, malowniczymi zaułkami z ogromną ilością teatrów, galerii i kin.

W programie wycieczki jednodniowej do Warszawy:

Łazienki Królewskie

Pałac Kultury i Nauki.

Stadion PGE Narodowy to wielofunkcyjny obiekt sportowy, który umożliwia organizację widowisk sportowych, koncertów muzycznych czy targów. Kompleks został zbudowany w niecce byłego słynnego Stadionu Dziesięciolecia przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, które w 2012 roku odbyły się w Polsce i Ukrainie.

Program wycieczki jednodniowej:

• Wyjazd z miejsca zamieszkania . Zbiórka 6.15. Wyjazd 6.30
• Przejazd do Warszawy. Wejście na Stadion PGE Narodowy. Spacer z przewodnikiem trasa Piłkarskie Emocje.
• Przyjazd do Łazienek Królewskich. Spacer z przewodnikiem.
• Przejazd na Stare Miasto. Spacer z przewodnikiem. Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy, Katedra św. Jana Chrzciciela, Pomnik Małego Powstańca, Rynek,
• Przejazd na Plac Defilad. Wejście do Pałacu Kultury. Obiad w restauracji
• Wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki ( 30 piętro, wysokość 114 m )
• Powrót do miejsca zamieszkania po godzinie 20

W czasie wycieczki czas na zakup pamiątek z Warszawy

Cena zawiera:

• przejazd autokarem ( klimatyzacja, WC)
• opieka pilota, przewodnika w czasie wycieczki
• bilety wstępów ( Taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, Stadion PGE Narodowy )
• opłata przewodnika w Warszawie
• obiad
• ubezpieczenie turystyczne NNW, opłaty parkingowe

Kalkulacja 45 osób, opieka gratis

Warszawa. Teatr Kwadrat

Spektakl komediowy

   Dla wszystkich       Nowość     Cena (zł/osobę)   265    Ilość dni:   1       do uzgodnienia   
© Usługi Turystyczno-Handlowe Ewa Woźniak 2018